Madness of Deathwing 25H, Fangs of the Father

Orginalny post Sqibolt/Sunni

Trzy w jednym: Madness of Deathwing 25 Heroic, Now That’s an Achievement , Fangs of the Father

6 lutego 2012 o godzinie 22.15 oficjalnie zakończyliśmy nasz ostatni rajd progressowy w Cataclysmie. Czas na lekkie podsumowanie Dragon Soula.

Zdecydowanie najtrudniejszym bossem tego tieru z naszego punktu widzenia był Madness of Deathwing 10 Heroic przed wprowadzeniem nerfa 5% hp bossa. Boss wymagał od nas zdecydowanie najwięcej, nie było miejsca nawet na najmniejszy błąd.

Kolejnym w trudności był Spine of Deathwing 25H, przy czym cała trudność tego bossa polegała na zestackowaniu rajdu magami / rogalami / retri paladynami / shadow priestami. Niewiele zbrakło, aby boss padł jeszcze przed nerfem hp Tendomów, mimo obecności w rajdzie tylko 9 osób ze stackowanych na tym encounterze klas.

Trzecie miejsce na podium zajał Spine of Deathwing 10H, prostszy od jego wersji 25 i nie wymagający stackowania rajdu 3 klasami.

Całkowitą parodią wersji 10 osobowej okazał się natomiast Madness of Deathwing w wersji 25 osobowej. Boss padl w 19 próbie, przy czym była szansa, aby boss padł już w próbie numer 9 pierwszego dnia wipów.

W poniedziałek 6 lutego również mały miejsce 2 inne równie ważne wydarzenia.

  Enyo została dumną właścicielką pierwszego w gildii zestawu Legendarnych Daggerów Fangs of the Father. Gratulacje Enyo, zasłużyłaś na nie użerając się z nami od 7 lat.

Achievement za złożenie legendara przez Enyo spowodował również, że jako gildia przekroczyliśmy 2000 achievement punktów zdobywając Now That’s an Achievement.

Jak zwykle najtrudniejszym elementem first killa każdego bossa, jest późniejsze ustawienie się do pamiątkowego zdjęcia. Przykład poniżej 😀

Mamy przyjemność również zaprezentować zaległy komiks z okazji Realm First Deathwing Heroic !

Wszelka zbieżność Nicków, Nazwisk i wydarzeń jest oczywiście “przypadkowa”.

Kliknij w obrazek!


Na dzień 09.02.2012 szczególnie szukamy dobrze ubranych i doświadczonych:
Shadow Priesta
Warlocka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *